clickbus.pl

znajdź przewoźnika dla siebie i bliskich


 PRZEWOZY DO ANGLII MAXIBUS.PL

Busy do Anglii
Busy do Anglii

Świadczymy usługi transportowe, specjalizujemy się w przewozach międzynarodowych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, dokładamy starań, aby każdy klient był zadowolony z warunków podróży. Oferujemy busy do Anglii - z nami bez problemu dotrzesz do celu, na mapie naszej podróży jest dużo miejscowości, nie tylko tych dużych, ale również mniejszych. Gwarantujemy Państwu komfortowe warunki podróży, nasze busy są wygodne, z odpowiednim miejscem na nogi, posiadają dobre oświetlenie, które umożliwia czytanie podczas drogi. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również bezpłatną sieć Wi-Fi.


Bezpieczne busy do Anglii


Busy, którymi wozimy podróżnych są bezpieczne, nowoczesne, są poddawane okresowym badaniom technicznym, oprócz tego przed każdą trasą sami przeprowadzamy kontrolę. Oferujemy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Rezerwacji miejsca można dokonać za pośrednictwem strony internetowej, dzięki temu mogą zaoszczędzić Państwo sporo czasu. Po dokonaniu rezerwacji należy ją potwierdzić, w przeciwnym razie zostanie ona anulowana.Dla nas najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania klientów. Każdy pojazd wyposażony jest w nawigację GPS oraz rejestrator. Zapewniamy dobrze wyposażone samochody, które mają klimatyzację, ogrzewanie, dvd, audio. Potrafimy się dostosować do Państwa potrzeb, wspólnie ustalamy miejsce rozpoczęcia podróży oraz jej zakończenia. Współpracujemy wyłączenie z doświadczonymi kierowcami, którzy cieszą się wzorową opinią, przestrzegają przepisów ruchu drogowego, są odpowiedzialni i dbają o podróżnych. Obsługujemy wiele województw, w ramach naszych usług oferujemy również przewóz paczek, organizujemy również przeprowadzki.


Ważne informacje o busach do AngliiWięcej informacji można znaleźć na naszej stronie www, gdzie zamieszczony jest również cennik naszych usług. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla stałych klientów oczywiście przewidujemy korzystne zniżki. Zapraszamy do współpracy, na pewno się Państwo na nasz nie zawiodą.

Nazwa firmy:MAXIBUS
Adres:Polska, Hrubieszów
Telefon+48 537 897 898
Strona internetowahttp://maxibus.pl

Maxibus do Anglii