clickbus.pl

znajdź przewoźnika dla siebie i bliskich


SZYBKA I KOMFORTOWA PODRÓŻ NA TRASIE POLSKA - ANGLIA ZAMTRANS.PL

Busy do Anglii

Przewóz osób do Wielkiej Brytanii


Specjalizujemy się w przewozie osób do Wielkiej Brytanii. W branży transportowej działamy z powodzeniem od wielu lat, cieszymy się dobrymi opiniami wśród klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze busy do Anglii kursują codziennie.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które są regularnie serwisowane, co więcej przed każdą trasą dokładnie sprawdzamy stan techniczny danego samochodu. Dla nas najważniejszy jest komfort oraz bezpieczeństwo pasażerów. Podejmujemy współpracę wyłącznie z doświadczonymi kierowcami, którzy pracują w zawodzie od lat i mają nienaganną opinię. Nasi kierowcy są odpowiedzialni, przestrzegają przepisów ruchu drogowego, dokładają wszelkich starań, aby podróż była dla pasażerów jak najbardziej komfortowa. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, jednocześnie oferując przystępne, konkurencyjne ceny biletów. Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. W cenie biletu jest możliwość przewozu bagażu do 40 kg. Dowozimy naszych klientów zarówno do dużym miast, jak i mniejszych miejscowości, oczywiście miejsce docelowe podróży należy wcześniej z nami ustalić. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, potrafimy dostosować się do potrzeb oraz sugestii klientów, jesteśmy otwarci i słuchamy co mają do powiedzenia.


WYPOSAŻENIE BUSÓW DO ANGLII


Każdy bus wyposażony jest w klimatyzację, ogrzewanie, sieć Wi-Fi, z której można skorzystać bezpłatnie. Fotele są wygodne, jest dużo miejsca na nogi, tak aby wygodnie podróżowało się również pasażerom wysokiego wzrostu. Staramy się, aby podróż z nami szybka, bezpieczna oraz komfortowa. Jak są zainteresowani Państwo naszą ofertą, odsyłamy na stronę internetową, gdzie można poznać szczegóły oraz zapoznać się z cennikiem usług.


WYMAGANIA STAWIANE BUSOM DO ANGLII


Liczymy na to, że uda nam się sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów. W razie pytań, wątpliwości czy sugestii dotyczących naszych usług zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w naszych serwisie.Nazwa firmy:ZAMTRANS
Adres:Polska, Zamość
Telefon

+48 728 426-922

Strona internetowahttp://zamtrans.pl